AEC;
ÇEVREYE DUYARLI, GELİŞİME AÇIK, PROFESYONEL İŞ ORTAĞINIZ

BLOG & HABERLER


El Dezenfektanlarının Alkol Oranı Ne Olmalı?

Pandemiyle birlikte hayatımızda yerini alan en büyük alışkanlıklardan biri de el dezenfektanları oldu. Birçok farklı çeşidi bulunan el dezenfektanlarının etkisini gösterebilmesi için birçok farklı kriter mevcut. Bunların en başında ise alkol oranı geliyor.

 


DEVAMI

Okullar için Havuz Kimyasallarının Önemi

Yüzmenin çocuk gelişiminde en önemli sporlardan biri olduğu düşünülen günümüzde, okulların havuzlarına daha özenle yaklaşmaları kaçınılmazdır. Okulların havuzlara özen gösterirken dikkat etmesi gereken noktalardan bazıları yazının devamında belirtilmiştir.


DEVAMI

Halka açık havuzlarda su kalitesini neler belirler?

Havuzlardaki en büyük sıkıntıların başında şüphesiz suya kolaylıkla bulaşan kirlilik faktörleri geliyor. Bunların başını da aslında en çok havuzu kullananlar yani yüzücüler çekiyor. Daha sonrasında etraftan havuz suyuna karışan çöpler ya da havuzun kendi mekanik sisteminden kaynaklı sorunlar olabiliyor.


DEVAMI

Havuzu Kaparken En Çok Sorulan Sorular

Havuz sezonunun kapanmasına günler kala artık yüzme havuzlarının kışa nasıl hazırlanabileceğini konuşmanın vakti geldi. Kışın havuz bakımının yanı sıra havuzunuzun aktif konumdan neler yaparak inaktif duruma gelebileceğini öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.


DEVAMI

BİZİ TERCİH EDENLER